17 Mart 2015

ING Bank Kart Teslimatı

Bankanız sisteminde kayıtlı tüm bilgilerim güncel olup buna rağmen başvurduğum bir kredi kartını teslim edemeyen bir banka olduğunuzu üzülerek bildirmek isterim. Üstelik iş adresime istemiş olmama rağmen, fabrika olması sebebiyle iş yerimde 7/24 kargo şirketlerinin getirdiği dosya ve paketler teslim alınmasına rağmen ve de en önemlisi merkezi bir yerde bulunmasına rağmen müşteri hizmetlerinizden sorguladığımda "kişi adreste bulunamamıştır" gibi bir cevap alıyorum.


Bir müşteriniz olarak durumdan ciddi şekilde şikayetçiyim. Yaşadığım şey çalışmış olduğunuz kargo şirketinin bu işi ne kadar özensiz yaptığının açıkça göstergesidir!


Kartımın acil teslim edilmesini rica ederim.

Neşe 274 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Neşe K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş 18/03/2015 tarihinde sms ile konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Neşe18 Mart 2015

    Kredi kartım hala teslim edilmedi.

  • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Neşe K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön