14 Şubat 2013 #1631256

ING Bank Kart Limit Arttırımı Sonuçlanmadı!

****** ****** adına kayıtlı 07/01/2013 günü limiti 3 500 tl olan kartımın limitin artması için talepte bulundum. 04/02/2013 günü artışının olmadığını gördüm. 444 ve bankadaki arkadaşlar gün içinde yada ertesi gün limit arttırımının gerçekleşeceği söylendi gerekçe olarak birisi yoğunluğu bir diğeri ise unutulmuş olabilir dedi. arttırım gerçekleşmedi müşteri temsilcileri ile yaptığım her görüşmede farklı beyanlarda bulunuldu.


1- Değerlendirme yapılan birimde yoğunluk (talepler 3 ila 5 iş gününde sonuçlanır demişlerdi)
2- Kartın ek kart konumunda olduğu (4.5 yıldır asıl kart sahibiyim ve ek kartım olmadı)
3- Limit arttırım taleplerinin 40 günde sonuçlandığı (yine talepler 3 ila 5 iş gününde sonuçlanır demişlerdi)
4- Kartın son kullanım süresinin geldiği ( kasım 2013 tarihinde son kullanma süresi)


5- Kartın yenilenmeyeceği yeni bir kart basılıp gönderileceği ( bahsettiğim kartı kullanırken farklı bir kart numarası ile gelen kredi kartın iptalini gerçekleştirdik)
6- Kart limit arttırımına ihtiyacım kalmadığını talebi geri çekmek istediğimi söylediğimde ise önce talep sonuçlansın ondan sonra bunu yapabileceğimi belirttiler. Anlayacağınız Ing bank ile kabus gibi bir hafta geçirdim. Üstüne 6293 nolu bir şikayet talebi doldurdum internet sitelerinden cevap alamadım.

Fevzi 92 Okunma

Cevaplar

  • Fevzi14 Şubat 2013

    Dün gece buraya yazımı yazarken kredi kartımın iptalinide gerçekleştirmiştim.Bugün 14:00 gibi müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşme sonucu gerçi telefonum kapandı yarım kaldı ama anladığım kadarıyla 444 ile yapılan görüşmelerde hatalı ve eksik bilgilendirme yaptıkların ve gerekli uyarıların yapılacağı tarafıma bildirildi.Ama doğru ve gerçek bilgiyi durum buraya gelmeden verebilselerdi malesef artık ing kredi kartım yok.

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sn Fevzi Uğur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sn Fevzi Uğur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön