11 Şubat 2014 #2285878

ING Bank Kart Koruma Programı Diyerek Kesinti Yapıyor!

ING Bank Pegasus Plus kartımdan 10 TL kart koruma programı adı altında bilgim dışında para kesmiş bankadan iptal ettirmek istedim banka biz iptal edemeyiz diyerek bir telefon numarası verdiler. Aradığım numarada sürekli biz sizi arayacağız diyerek beni atlatıyor aramıyor ve iptal etmiyorlar. Ben kestikleri para her neyse geri iadesini istiyorum aksi takdirde kartımı kapattırarak hakkımı yasal yollardan arayacağım!

Atalay 159 Okunma

Cevaplar

 • Atalay'ın Teşekkür Mesajı26 Şubat 2014

  ŞİKAYET VARA TEŞEKKÜRLER INGBANK YETKİLİLERİNEDE TEŞEKKÜR EDİYORUM YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME DERLER GEREKLİ DÜZELTME YAPILDI ALLAH RAZI OLSUN DİĞER BANKALARADA UMARIM ÖRNEK OLSUN

 • Atalay15 Şubat 2014

  BENİ ARAYIP SİGORTAMIN İPTAL EDİLDİĞİNİ SÖYLEDİLER PARAMIN 3 İŞGÜNÜ İÇERİSİNDE İADE EDİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER AMA PARAMIN İADESİ HENÜZ YAPILMAMIŞTIR

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Atalay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Atalay K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön