10 Nisan 2013

ING Bank Kart Koruma Programı!

ING Bank kart koruma programını iptal ettirmeme rağmen hala her ay 8 tl. kredi kartımdan para kesilmektedir. Ben bu işlemi telefonla arayarak durdurmuş olmamama rağmen neden bizden para kesiliyor. İng bank gibi büyük bir bankaya bu işler yakışmıyor.


Halbuki bireysel kredi kullanımlarımda ve emekli maaşımı almak için bu bankayı tercih ediyordum. Kart koruma programını sona erdirmek için aradığımda işlemin gerçekleştiğini, artık kesinti olmayacağını söylemişlerdi. Lütfen kesilen paralarımın iade edilmesini ve gelecek aylarda da kesilmemesini istiyorum.

Cemal 1.038 Okunma

Cevaplar

  • Cemal28 Mayıs 2013

    Kart koruma programı ile ilgili şikayetimle ilgili olarak banka beni telefonla arayarak bilgilendirmesine rağmen sorun hala devam ediyor. Kart koruma programı adı altında halen kredi kart extreme aylık 8 tl borç bedeli yansıtılmaktadır. İleriki aylarda da kesilmeye devam edeceği anlaşılmaktadır. Beni telefonla arayarak sorunu çözüyoruz demiştiniz. Nedense şikayetimle ilgili olumlu sonuç alamadım. Kesilen paralarımı lütfen iade ediniz. Sanırım bu iade işlemleri bu kadar zor olmasa gerek. Saygılarımla.

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Cemal K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Cemal K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön