05 Nisan 2013 #1727551

ING Bank Kart İptalinden Sonra Ortaya Çıkan Borç!

Ben ıng kartımı aylar öncesinde kullanıma kapatıp iptal ettirmişti. Fakat bugün telefonuma gelen mesajla borcum olduğunu öğrendim. kartı iptal ettikten sonra borç çıkarmışlar. daha önce karta vermiş olduğum otomatik ödeme talimatlarını iptal ettirmiştim ve buna istinaden böyle bir borcun çıktığını söylediler. Bir şekilde cezalandırma gibi bir şey yani. bu ödemeyi kabul etmiyorum. ben bu parayı kullandım damı bana böyle bir borç çıkarılıyor. kullanmadığım paranın ödemesini yapmam.

Ayben 107 Okunma

Cevaplar

  • Ayben11 Nisan 2013

    SORUNUM OLUMLU YÖNDE ÇÖZÜMLENDİ.TEŞEKKÜRLER.

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Ayben B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Ayben B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön