03 Nisan 2013 #1723271

ING Bank Kart Bilgilerimi Almadan İşlem Yaptılar!

ING Bank müşteri hizmetleri tarafından arandım, kart koruma sistemi hakkındaki bilgilendirmeyi dinledikten sonra, aylık 11 TL ödeyerek hem eşimin hem de kendi kartlarımın koruma altına alınmasını kabul ettim.


48 saat içinde tekrar arayarak kart numara bilgilerimizi isteyeceklerini ve sisteme kayıt yapacaklarını belirttiler. Bu ay bu sisteme kayıt olduğum için, 3.taksiti ödememe rağmen beni kimse arayıp kart bilgilerimi sormadı!. Bu şekilde üzerime kayıtlı olan kartlarım korunacağını hiç sanmıyorum.

Füsun 51 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Füsun F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Füsun F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön