22 Eylül 2014

ING Bank Kart Başvurusu Alan Personelin Yanlış Bilgi Vermesi

19/09/14 tarihinde Ankara Ankamall Avm içerisinde bulunan Türksat standına gelen ING Bank çalışanı, ING Bonus Card'ın hiç bir şekilde kredi kartı aidatı olmadığını ileri sürerek kart için başvurumu aldı. Aynı gün daha sonra İnternet sitenizden kart aidatı alındığını gördüm.


Kart başvurusunu iptal etmek için bankanıza ait telefondan iletişim kurup, kart başvurusunun iptal edilmesini istedim. Çağrı merkezindeki kişi iptal başvurumu aldı. Daha sonra beni telefondan arayarak iptal başvurunuz kart basım sürecinde olduğu için olmamıştır dedi. Kart basıldıktan sonra arayıp iptal edebilirsiniz denildi. ING Bank çalışanları yanlışbeyanda bulunarak mı, kart başvurusu alıyor?

Kürşat 622 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Kürşat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 24/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Kürşat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön