16 Mayıs 2013 #1800595

ING Bank Kart Başvurum Reddedildi!

ING Bank'ın yeni anlaşmış olduğu Pegasus Plus karta başvuru yaptım, kredi notum çok iyi olmasına rağmen ve benden daha iyi notu olan kişilerinde başvurmasına rağmen daha bir kişinin başvurusunu kabul ettiklerini görmedim. Kart ile ilgili altyapıyı hazırladıklarından emin bile değilim artık. Reddedilme nedenini de tarafıma bildirmiyorlar, keyfi uygulama ile kredi kartı talebini reddediyorlar. Red nedenleri ile ilgili tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Aydoğan 127 Okunma

Cevaplar

  • Aydoğan28 Haziran 2013

    ING BANK personeli şikayetimi değerlendirmek için 29.05.2013 tarihinde 80997 kayıt numarası ile şikayet oluşturdu ancak bugün tam 1 ay olmasına rağmen bir dönüş olmadı. İlgili kişileri göreve çağırıyorum!

  • ING Bank Temsilcisi14 Haziran 2013

    Sn Aydoğan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Aydoğan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön