25 Nisan 2013 #1763763

ING Bank Kart Aidatını İstedim İşlem Ücreti Almaya Başladılar!

ING Bank müşterisiyim yaklaşık 1 ay kadar önce telefondan müşteri hizmetlerini aradım ve kredi kartı kart aidatının tarafıma iade edilmesini talep ettim, kesilen kart aidatını tarafıma iade ettiler. ING Bank kartımla diğer bankaların ATM lerinden nakit çektiğimde ücret alınmıyordu 24.04.2013 günü yine nakit kartımla başka bir bankanın ATM sinden nakit çektiğimde 5 TL ücret kesildi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda sıradan bir uygulama olduğunu ve diğer bankaların ATM lerinden nakit çektiğimde işlem ücreti alındığını beyan ettiler.Daha önce böyle bir durum olmadığını ve dekontlarıma bakabilirsiniz dediğimde ise durumu geçiştirdiler.Kart aidatını iade ettiler ama işlem ücreti almaya başladılar.

Erdem 124 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Erdem E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Erdem E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön