14 Ekim 2016 #6682129

ING Bank Kart Aidatı Yansıtılmış!

Eylül ayında kart aidatı yansımış müşteri hizmetlerini aradım iadesinin imkansız olduğunu söylediler. Bunun yerine bonus yükleme yapılabileceğini söylediler kabul ettim ve yüklediler ama süresi hakkında bilgi vermediler. Eylül 10 yükleme oldu. Ekim 10 bonus silindi aradığım dada yapılabilecek bir şey yok diyorlar. Bonus postu olmayınca nerede harcama yapacağız nasıl bi anlayış bilmiyorum...

Ayhan 374 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ayhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ayhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön