13 Şubat 2014 #2292060

ING Bank Kart Aidatı Ve Hesap İşletim Ücretlerimi Geri İstiyorum!

İstanbul ING Bank Sarıyer şubesine 142/c-7097638 müşteri numaralı bankamatik kartı (maaş hesabı) ile 4085***0739 numaralı kredi kartı hesabımla ilgili 17/07/2013 tarihli dilekçe ile yargıtay 13. hukuk dairesi 2011/4736 e.2011/11579 sayılı karar örneğini de ekleyerek 10 yıllık geriye dönük kredi kartı aidat masraflarının ve hesap işletim ücreti adı altında alınan masrafların geri iadesi konusunda başvuruda bulunmuştum.


Fakat bu zamana kadar herhangi bir geri dönüş olmadı. Hesap dökümleri elimde tüketici mahkemesi hakem heyetinden alacağım kararla birlikte haciz talebinde bulunacağım davamın da takipçisiyim.


Elif K.

Hasan 75 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sn Hasan Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Hasan Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön