12 Şubat 2014 #2289899

ING Bank Kart Aidatı Ve Hesap İşletim Ücretlerimi Geri İstiyorum!

ING Bank müşterilerinden habersiz ve kanunen yasak /uygun olmasına rağmen yıllık kredi kartı aidat bedeli kesmekte ve geri vermemek için müşterilerini zorlamakta ve taahhüt altında bırakmaktadır. Ben 11 yıldır Oyak Bank'tan gelen hesabıma hesap işletim ve kredi kartı aidatı vermezken aralık 2014'te hesabımdan hem hesap işletim ücreti hemde kredi kartı aidatı kesildiğini öğrendim.


Bu kesintilerin tarafıma iadesi için başvurmama rağmen olumlu bir cevap bu güne kadar verilmedi. Turuncu hesap açtırın ve ek kart başvurusunda bulunun bunlar hem ücretsiz hemde kesinti iadesi tarafıma yapılır dediler ama, bir iade yapılmadığı gibi hesap işletim ücreti kesintisi normal dediler.

Nurşen 108 Okunma

Cevaplar

 • Nurşen'in Teşekkür Mesajı20 Temmuz 2014

  EVET ZORLADA OLSA ÜCRETLERİ GERİ İADE ETTİLER SİTENİZE TEŞEKKÜRLER

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sn Nurşen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Nurşen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 14/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Nurşen K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön