22 Mart 2013 #1700902

ING Bank Kart Aidatı Ve Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

ING Banktan kredi kullandım.bana destek hesap açtılar kredi kartı yolladılar.banka kartı yolladılar bende bankaları yakından tanıdığım için bunları istemediğimi çünkü çok masraf alındığını söyledim.onlarda hayır hiçbir masraf alınmayacak dediler.şimdi mesaj geldi 2 tane otomatik ödeme talimatı vermediğim için hem kart aidatı hemde hesap işletim ücreti kesilecekmiş.


Ben de bütün hesapları iptal etmek istiyorum bana mı sordunuz açarken kredi ödememi de kredi hesabına her ay düzenli ödeyebilirim. Böyle bir saçmalık gerçeğe aykırı bilgilerle satış etik değil. Ya otomatik ödeme ver ya da senden para keserim.

Özgül 245 Okunma

Cevaplar

  • Özgül29 Mart 2013

    prolemim çözüldü teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Özgül Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Özgül Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön