30 Mart 2016

ING Bank Kart Aidatı Kesilmesi!

ING Bank'a ait kredi kartımdan yıllık kart aidatı kesilmeyecek denmesine rağmen 83 TL aidat kesildiğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise telefona çıkan bayanın benden 83 TL aidat kesilmesine karşılık harcama yapma sözüme 50 TL Bonus yükleyebileceğini söyleyerek başka bir işlem yapamayacağını belirtti. ING Bank olarak kesilen ücretin tamamını iade etmesini rica ediyorum. Zaten kurumsal olarak çalışmış olduğum bu bankadan tüm hesaplarımı, 2 adet BES'imi, bireysel hesabımı, şirket pos cihazımı ve kredi kartımı kapatacağım. Ayrıca tüm kurumsal olarak yapmış olduğum EFT ücretleri 4,20 olarak çok fazla kesildiğini şikayet ediyor indirim istiyorum.

Hakan 87 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Hakan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 31/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hakan30 Mart 2016

    Merhabalar, zaten ilk önce yukarıda belirtmiş olduğunuz iletişim kanalını kullandım fakat olumsuz cevap aldım. Teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi30 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Hakan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön