26 Ekim 2015

ING Bank Kart Aidatı Hakkında!

ING Bank benden kart aidatı kesmiş, yasal olmayan kart aidatı ödemek istemiyorum, ben her ay faiz ödüyorum, bir şekilde başlarım sizin aidatın iptalini hemen istiyorum gerekirse hakem heyetine hatta gerekirse mahkemeye kadar giderim!

Recep 33 Okunma

Cevaplar

  • Recep'in Teşekkür Mesajı26 Ekim 2015

    Çok Teşekkür ING Bank müşteri temsilciniz Ayşe hanım çok ilgi gösterdi iyi çalışmalar.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Recep B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/10/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn Recep B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön