09 Nisan 2013 #1733083

ING Bank Kara Listeye Girmişim!

Ben bundan 2 ay önce kredi kartı borçlarımı bitirdim ve bankaya gittiğimde kredi kullanmak için merkez bankası takibine alındığım söylendi ve çok ihtiyacım olduğu halde kredi çekemiyorum. . bana ne arama nede tebligat geldi. Kara listeye girmişim.


Borcu yoktur kağıdını aldığım halde hiçbir banka kredi vermiyor vede şunu belirtmek istiyorum her ay karta para yatırmış bulunmaktayım. 1 ay sadece asgarisini ödeyemedim hemen bunun olması haksızlık çok acil paraya ihtiyaç var ve ben askeri personelim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Taner 97 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Taner S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Taner S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön