04 Eylül 2015

ING Bank Kapattığım Tüketici Kredimin Kalan Sigorta Prim Bedeli 10 Aydır Tarafıma İadesi Yapılmadı

Balıkesir ING Bank'tan çektiğim tüketici kredisini 2 ay sonra erken kapama ile Merzifon şubesinden 31,10 2014 tarihinde kapattım. Merzifon şubesinden kalan sigorta primlerin iadesi ile aynı gün ilgili faks çekildi ve bugüne kadar defalarca müşteri hizmetleri, Balıkesir şube ve Merzifon şube ile görüştüm bugün itibari ile 10 aydan beri param iade edilmedi.

Gökhan 68 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan11 Eylül 2015

  Sorunum giderilmiştir. Teşekkür ederim.

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı11 Eylül 2015

  Banka şikayet sürecimi değerlendirip para iademi yapmıştır. Süreç boyunca tarafımı bilgilendirmiştir. Banka yetkililerine teşekkür ediyorum.

 • ING Bank Temsilcisi07 Eylül 2015

  Müşterimiz Sn Gökhan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 07/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2015

  Müşterimiz Sn Gökhan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön