21 Mart 2013 #1698292

ING Bank Kapattığım Kredinin Hayat Sigortasını İade Etmiyor!

ING Bank Rize Şb'den çekmiş olduğum 48 ay vadeli kredimi kapattıktan sonra kalan 19 aya ait sigortamın iadesi ile ilgili talebimi de şubeye yazılı olarak vermeme rağmen hala iade edilmedi.Aynı gün ***** Bankası'ndan çekmiş olduğum diğer kredimi kapattığım an sigortamı anında iade etmesine rağmen ING Bank hala iademle ilgili bir işlem yapmamıştır.


Şube mi ilgilenmiyor, yoksa şube yazışmayı yapıyor genel müdürlük mü ilgilenmiyor bilmiyorum ama bankanın müşteriye ilgisiz davrandığı kesin. Sigorta iademin hesabıma yapılmasını talep ediyorum.

İlhan 82 Okunma

Cevaplar

  • İlhan27 Mart 2013

    ING Bank talebime istinaden 25 Mart günü hesabıma 71.18 TL sigorta primi iadesi yapmıştır ve yapar yapmaz hesabımdan 49.98 TL hesap işletim ücreti almıştır.Yani bir cebinden alıp diğer cebine sokmuştur.Sanırım benden ATM'nin önünde veya internet şubesinde sürekli beklememi bekliyordu.Bir gün hesapta dursa çekmesem anlıyacağım kesintiyi de yatar yatmaz hesap işletim ücreti kesecekseniz niye aktardınız ki.Bu bankanın Acun'a trilyonları bayılarak müşteri kazanıyormu bilmem ama,ama bu tür şeylerle müşteri kaybettiği kesin.

  • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn İlhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/03/2013 tarihinde Rize Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

    Sn İlhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön