14 Mayıs 2014

ING Bank Kapattığım Kredi Kartına Borç!

Kredi kartımı yine bu şekilde yerli yersiz kalemler halinde masraf kestiği için kapatmaya karar verip gelecek taksitlerimi de kapayacak şekilde ödeme yaparak 1001 rica minnet kapatmıştım.
Bir kaç ay sonra tam hatırlayamadığım 2-3 TL. gibi borç olduğunu öğrendim, bir yandan kurtulamayacağız galiba düşünceleriyle, yeniden fazlasıyla ödedim. Kartın kapandığı teyidini aldım. 7-8 ay geçti telefonuma pazar günü mesaj geldi, aynen yazıyorum:


"ING Bank kredi kartı borcunuz 13.16 TL, son ödeme tarihi 20/05/14, Asgari ödeme tutarı 5.85 TL dir.


Dikkat buyurun,müşteri hizmetlerine göre; Kapalı olan kredi kartıma hesap hareketleri bilgilendirme aboneliği işliyormuş. Çözüm ise "yapacak bir şey yok. ödeyin!"

Canan 727 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Canan İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Canan İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön