29 Mart 2013 #1713294

ING Bank Kapattığım İhtiyaç Kredimin Kalan Hayat Sigortasını Alamadım!

ING Banktan (Soğanlık şb) ihtiyaç kredisi çekmiştim, bundan yaklaşık 2, 5 ay önce krediyi gebze şubesinden kapattım, hayat sigortamın kalan bakiyesini nasıl alacağımı sorduğumda soğanlık şubeyi aramam söylendi, soğ. şb. aradım, dilekçe faxlamamı istediler, istedikleri belgeleri gönderdim, uzunca bir süre iade alamayınca aradım, hesabım kapatıldığı için iade edemediklerini söylediler, gelip elden alayım yada başka hesaba yönlendirin dedim ilgili departmana iletelim deyip başlarından savdılar, müşteri hizmetlerini aradım, şikayet başvurusu oluşturdular, aradan 15 gün geçti şikayetimin sonucu için aradım daha işleme alınmadı tekrar ilgililere iletelim dendi, 1 ay geçti hala yanıt yanıt yok.

Sibel 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Sibel G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Sibel G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön