13 Nisan 2013 #1741222

ING Bank Kapattığım Hesabı Habersiz Aktif Hale Getirmiş!

OYAK K. Ö. B. F'dan alacağım olan 24, 84 TL 28/11/2012 tarihinde 1 yıl önce dilekçe ile kapatmış olduğum ING BANK İzmir Göztepe hesabıma aktarılmıştır. ING BANK kapattığım hesabı onayım olmadan ve bilgi vermeden aktif etmiştir.


OYAK tarafından yatırılan 24, 84 TL paramı hesap işletimi adıyla kesmiş ve ödememektedir. ING BANK’a telefon/mail ile konuyu aktarmama rağmen çözüm bulmadılar. Kendi imzam ile 1 yıl önce kapattığım hesabı ING BANK kafasına göre açıp suç işlemiştir. Benim imzamı ve kişiliğimi yok saymıştır. Bu durumdan maddi/manevi etkilendim. Moralim bozuldu. Bankaya telefon ettim derdimi anlamadılar.

Mustafa 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sn Mustafa Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sn Mustafa Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön