06 Şubat 2014

ING Bank Kapatma Talebinde Bulunduğum Karttan Kart Ücreti Kesti

Maaş protokolümüz kapsamında yıllık ücret alınmayacağı söylenen 40***13 no'lu kartımı protokolümüz bittiği için ocak ayı başında kapatma talebinde bulundum. Ancak ING Bank kartıma 26 ocakta 59 TL kart ücreti yansıtarak 27 ocakta kartımı kapatmış. İtiraz için aradığımda dönüş yapacaklarını söylediler ve bugün gelen mesajda 29*** no'lu talebinizle ilgili tahsil edilen masrafın genel bankacılık uygulaması kapsamında olduğunu bildirmişler.


Ayrıca hesap ve nakit kartımın da kapatılması talebinde bulunmuştum hesap kapatıldığı halde nakit kartım kapatılmamış. Nakit kartımın kapatılmasını kredi kartıma haksız yere yansıtılan 59 TL kart ücretinin acilen iadesini istiyorum.

Asuman 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Asuman B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Asuman B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön