27 Nisan 2013 #1767307

ING Bank Kapatılmış Hesaptan Geçmişe Dönük Hesap İşletim Ücreti!

2008 yılında İNG bank hesabımı kapattım. 2013 ocak ayında Oyak'tan yatırılacak olan para için tekrar hesap aktifleştirildi. İki kez yatırılan paralardan toplamda 77 tl ücret kesildi. Görevliye sorduğumda geçmişe dönük hesap işletim ücreti olduğunu söyledi.


Müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi belirttim. Bu para bana yatmasaydı belki 10 yıl sonra benden 300-400 tl hesap işletim ücreti mi talep edecektiniz diye sordum müşteri temsilcisinin cevabı ' belki o kadar tutmaz ama bir şekilde size ulaşılır tahsil edilir' dedi.


Ben hesabın kapanması için talep yapmışım sen kapatmadıysan suç benim mi? 11 nisandan beri cevap bekliyorum. Bu kadar mantıksızlık olmaz.

Ömür 50 Okunma

Cevaplar

 • Ömür05 Mayıs 2013

  ilgilendiler ama sonuç yok hala bekliyoruz.yatıracağız dediler dedikleri tarihte yatırmadılar bankada 1 saat beklediğimle kaldım.

 • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sn Ömür Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sn Ömür Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 29/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sn Ömür Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön