03 Şubat 2014 #2273399

ING Bank Kapalı Olan Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

ING Bank İzmir/Foça şubesindeki hesabım 365 gün boyunca işlem yapılmadığı için banka tarafından pasif duruma getirildi. Hesapta bir miktar para vardı İstanbul'daki bir şubeden parayı çekmek istediğim zaman Foça şubedeki hesabın kapalı olduğunu şubeyle iletişime geçip hesabı açtırdıktan sonra parayı alabileceğim söylendi.


Hesap Hareketlerimi incelediğimde 2014 yılı başında ING Bank'ın kapalı olan hesabımdan hesap işletim ücreti kestiğini gördüm. 365 gün hesapta işlem yapılmadığı için ING Bank hesabımdaki parayı bana vermiyor ama kapalı olan hesaptan hesap işletim ücreti kesiyor.


En kısa zamanda hesaplarımı ve ING Bonus kredi kartımı kapatacağım.

Tekin 100 Okunma

Cevaplar

  • Tekin13 Mart 2014

    Dilekçe verdim telefon açtım hala hesaplarımı kapatmıyor banka...

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Tekin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Tekin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön