30 Eylül 2013

ING Bank Kampanyaları Düşündürücü!

ING Bank'ın 30 Eylül 'de süresi dolacak kampanya koşullarını sitelerinden tane tane okudum. ''2205''e ''KAMPANYA'' Yazıp gönderdim. Bankadan şahsıma gelen SMS'de ''Gönderdiğiniz mesajdaki anahtar kelime hatalıdır. Lütfen anahtar kelimeyi tekrar kontrol ederek mesajınızı gönderiniz. '' denmektedir.


Sitelerindeki kampanya koşullarını tekrar inceledim. Hiç bir hata yapmamama rağmen ısrarla bu mesajı şahsıma göndermelerine bir anlam veremedim. ING Bank'ın kendi iletişim merkezine sorunumu yazıp göndermeye çalışmama rağmen ''Anahtar kelimeyi doğru giriniz ''uyarısı veriyor. Efendim anahtar kelimeyi doğru giriyorum. Müşteriyi lütfen saf yerine koymayalım. Lütfen mağduriyetimi gideriniz.

Ömer 100 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sn Ömer E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 30/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sn Ömer E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön