16 Ocak 2014

ING Bank Kampanyadan Yararlandırmıyor!

50 TL Uçuş Puan Hediye, ING Pegasus Plus Kart'a başvurun, 50 TL Uçuş Puan
kazanın! ING Pegasus Plus Kredi Kartı'na herhangi bir kart aidatı ödemeden sahip ol, ilk taksitli harcama işleminin sonrasında 50 TL değerinde uçuş puan senin olsun!

Evet mükemmel bir kampanya ama biz eski ING Pegasus Plus Kredi Kartı müşterileri için geçerli değil bende ING Pegasus Plus Kredi Kartımı iptal ettirip yeniden açıp kampanyadan yararlanmam mı lazım? 2 ay önce kartınıza sahip olmuş olmam benim 50 tl'lik bir fırsattan mahrum olmamı mı gerektirir?

Metehan 162 Okunma

Cevaplar

  • Metehan17 Ocak 2014

    ING bank yetkilisi sayın Merve Hanım, bugün sizinle yaptığım görüşmemde kampanyaya başvuru süresinin 16 ocakta bittiğini ve kampanyadan faydalandıramayacağınızı belirttiniz.Bende anlayışla karşılamıştım. Sitenizde yer alan kampanyanın detaylı bilgilerine baktığımda son günün 31 ocak olduğunu okudum. Ben mevcut kartımı kapatsam 31 ocak'a kadar tekrar başvursam bu kampanyadan faydalanamıyor muyum? yanlış bilgilendirme mi yapıldı yoksa?

  • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sn Metehan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Ocak 2014

    Sn Metehan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön