21 Şubat 2014

ING Bank Kampanyadan Kartıma Bonusu Yüklemedi

Ocak ayı içerisinde Müşteri numaram 8553*** GittiGidiyor kampanyasından 1000 TL üzeri yapılan alışverişlerde 100 TL bonus kazanmak için o an tanımlı olan 054489*** no'lu telefon
numarasından 3340'a GittiGidiyor yazarak mesaj gönderdim.

Cevap olarak kaydınız alınmıştır mesajı geldi ve alışverişimi gerçekleştirdim. 12 şubat tarihinde kartıma 100 TL bonus yüklenmesi gerektiği halde maalesef yükleme yapılmadı ve kampanya 17 şubatta sona erdi yani hakkım zayi oldu. ING Bank'a şikayetimi bildirdim maalesef ulaşan olmadı.

Mesut 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2014

    Sn Mesut A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sn Mesut A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön