27 Mart 2013 #1710392

ING Bank Kampanyadan Bonuslarım Yüklenmedi!

Ocak ayında ING Bank'ın yapmış olduğu Bonus Kart Opet/Sunpet kampanyasına sms ile katıldım. 18 Ocak, 20 Ocak, 2 Şubat ve 8 Şubat tarihlerinde 75 TL üzeri 4 defa harcama yaptım. Harcamalar Garanti Bankası posu üzerinden yapılmasına rağmen tarafıma 30 TL indirim yansıtılmadı. Bankaya indirimimin yansıtılması için telefonla başvuruda bulundum. Fakat harcama yapılan akaryakıt istasyonunun bir tanesinin Garanti Bankası posu olduğu halde Bonus üyesi olmadığını söylediler. Ben nasıl bilebilirim ki Garanti Bankası posunun hangisinin Bonus üyesi olup hangisinin olmadığını. Sonuçta harcama yaptığım istasyona Garanti Bankası posundan çekilmesini iletebiliyoruz sadece.

Faruk 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Faruk E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn Faruk E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön