20 Şubat 2015

ING Bank Kampanya Şartlarına Uymuyor!

ING Bank paramara adlı uygulamayı indirip Ininal Kart oluşturup bu kart ile 15 Şubat'a kadar internetten harcama yapılması şartı ile 18 Şubat'ta hesaba 30 TL artı bakiye yatırılacağı şeklinde kampanya yaptı. Tüm şartları yerine getirmemize rağmen ödeme yapılmadı.

Ahmet 255 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet21 Mart 2015

  ING Bank günlük paketten dolayı bonus yüklemesi yapılıyor. Şubat ayında bilgim harici puanlar silinmiş, sileceğiniz puanı hiç yüklemeyin. Eğer kazandıysam puan benimdir, sürekli puan takip etmek gibi bir lüksüm yok. Belki şartlarınız bu yöndedir ama ben yine de bu kuralı çok anlamsız buluyorum. Bazı durumlarda sizin temsilcilerin yanlış yönlendirmesi ile bizde mağdur oluyoruz defalarca sizi aramak zorunda kalıyoruz bu durumda biz haklılığımızı kimseye anlatamıyoruz, ama siz en ufak bir işlemde bile kural böyle deyip geçiştiriyorsunuz. Ben puanları sürekli takip edemiyorum benim puanımı kesmeyin kestiğinizi de iade edin.

 • Ahmet21 Şubat 2015

  Aslı hanım, siz beni aradıktan sonra kontrol ettim yatan bir tutar yok. Sizin bankayı aradım Aynur adlı bayana acil olduğunu ve durumu size aktarmasını istedim, ama dönüş olmadı, tekrar aradım emel adlı bayana da durumu anlattım size ulaşmasını istedim ama bir dönüş sağlanmadı. Sorunumun acil ama çok acil çözülmesini istiyorum. Dönüş sağlarsanız kart numarasını paylaşabilirim, ya da isimden çıkıyordur. Yatan bir tutar yok acil dönüş rica ediyorum.

 • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Ahmet O. Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Ahmet O. Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön