11 Eylül 2013 #2006874

ING Bank Kampanya Konusunda Yanıltıyor!

ING Bank internet bankacılığı kampanyası ile Mudo online mağazasında kullanmak üzere 30 TL kazandım. Gelen sms'te ve girişte mudo.com.tr de 100 TL üzeri alışverişte geçerli olduğu yazıyordu. Mudo sitesine girdim ve alış veriş yaptım. Gelen şifreyi girdiğimde indirimli ürünlerde geçerli olmadığı uyarısı verdi. Ancak gelen sms'te ve bilgilendirmede bu yazmıyordu. ING Bank niye müşterilerini yanıltıyor? Bu bankaya güvenim sarsıldı. Mudo online da kulanın diyorsunuz indirimli ürünler hariç denmiyor ki.

Özgür 85 Okunma

Cevaplar

 • Özgür19 Eylül 2013

  İngbank bilgilendirmedeki hatasını kabul ediyor. Ama, çözüme yönelik sonuç yok. Bilgilendirme eksikliği nedeniyle de müşterilerini aldatıyor. Bu bankada buna benzer çok yanıltıcı ve aldatıcı şeyler yaşadım ve şube çalışanları nedeniyle sabrediyordum. Ama, artık asla bu bankayla çalışmayacağım. Hesaplarımı ve kredi kartımı kapatacağım. Kimseye İNGBANK'ı tavsiye etmiyorum.

 • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sn Özgür A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Özgür16 Eylül 2013

  İng Bank müşteri şikayetlerine ve sorunlarına ilgisiz. Şikayetimin üzerinden 1 hafta geçti, arayan, soran, ilgilenen yok.

 • Özgür14 Eylül 2013

  Çok ilgisizler ve çözüm odaklı değiller...

 • Özgür13 Eylül 2013

  İNG Bank ilgisiz!.............

 • Özgür13 Eylül 2013

  12.09.2012 tarihinde arandım ve ilk aramada görüştük. Sözlü olarak ta şikayetimi ve mağduriyetimi aktardım. Araştırıp dönüş yapılacaktı. Toplantıda olduğum esnada arandığım için ulaşılamadım. Şu ana kadar tekrar irtibata geçilmedim.

 • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sn Özgür A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 12/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sn Özgür A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön