22 Ocak 2014

ING Bank Kampanya Kodunu Göndermiyor

ING Bank Migros sanal market 25 TL indirim kampanyası kodunu göndermiyor. Müşteri hizmetleri ile 2 defa görüşmeme rağmen sonuç alamadım. İşin ilginç tarafı müşteri hizmetleri temsilcisine kampanyayı ben anlattım o bana danıştı ayın 14'den beri bekliyorum. Acilen kodun gönderilmesini talep ediyorum.

Murat 114 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Murat22 Ocak 2014

    İNG bank müşeri temsilcisi aradı kampanyanın süresinin dolduğunu söylüyor dün arasaydınız kodu söylerdim dedi.Şaka gibi yaa ayın 14'de ve 15'de aramışım müşteri temsilcisi dönecez demiş buraya yazıyorum dönüyorlar ama kampanya bitti diye.En az 20 şikayet var bununla ilgili.Kampanya yapmayı beceremiyorsan yapmayacaksın arkadaş 25 tl için şekilden şekile girdiler.Ayıppp...

  • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sn Murat T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön