03 Şubat 2014 #2272270

ING Bank Kampanya İndirimini Yansıtmadı

ING Bank bonusun aralık 2013' teki petrol ofisi ile yaptığı kampanyaya katıldım. Kampanya şartlarını yerine getirdiğim halde 40 lira indirim yapılmadı. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim, fakat bir haftadır sonuç yok. Hak ettiğim 40 lira indirimin yapılmasını istiyorum. Kampanya şartlarının doğruluğunu müşteri hizmetlerine teyit ettirdim. Bir an önce sorunumun çözülmesini istiyorum. Yılbaşı kampanyasında da sorun yaşamıştım, ancak sonra çözüldü. Bu kampanyada da sorun oldu. Hakkımın verilmesini istiyorum. Kartı 1 yıldır kullanıyorum, böyle sorunlar oldukça herhalde bu bankadan vazgeçeceğim, ancak sorunumun çözülmesi için her yere müracaat edeceğim.

Akın 104 Okunma

Cevaplar

 • Akın01 Ağustos 2015

  Teşekkürler

 • Akın'ın Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

  Normal puan indiriminin bir ay önce yapılması gerekirdi fakat yinede sorunun çözülmesi sevindirici.teşekkürler.ingbonus

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Akın G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sn Akın G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön