29 Mayıs 2013

ING Bank Kampanya Bonusunu Yüklemedi!

Bonus tarafından Sanalpazar.com'dan yapılan alışverişlerde %10 bonus kampanyası düzenlendi. Kampanya tarihleri arasında yaptığım 1000 TL'lik alışveriş sonucunda kampanya şartlarına göre 24 Mayıs itibariyle 80 TL bonus yüklenmesi gerekiyordu. Ancak Bonus'u harcamak üzere Gold Bilgisayar mağazasına gittim ve yüklenmediği söylendi. Banka ile görüşmemde ise, biz o kampanyadan haberdar değiliz, bakıp size dönüş yapalım denmesine rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı.

Sanalpazar.com ile görüştüm, kampanyanın bonus tarafından düzenlendiği ve ING Bonus'un kampanyaya dahil olduğunu, hatanın bankadan kaynaklandığını teyit ettik.

Orçun 228 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sn Orçun S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Orçun28 Haziran 2013

  Sorun banka tarafından çözülmemiş olmakla beraber, herhangi bir çalışma ya da inceleme söz konusu değildir. INGBonus'un Bonus üyesi olmadığı, Bonus Kampanyalarında INGBank yazsa bile kendilerinin sorumlu tutulamayacağını, müşterinin mağdur edilmesi konusunda bir sıkıntıları olmadığını belirttiler. Bankamı bu süreç sonucunda değiştirdim.

 • Orçun28 Haziran 2013

  Firma sorunu çözmemiştir. Çözüm yönünde adım dahi atmamıştır. Kesinlikle tekrar kullanmayı düşünmem.

 • Orçun01 Haziran 2013

  Banka tarafından irtibata geçen kimse olmadı.

 • ING Bank Temsilcisi29 Mayıs 2013

  Sn Orçun S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön