02 Eylül 2013 #1987383

ING Bank Kampanya Bonusum Yüklenmiyor!

ING Bank'ın Migros ile Tansaş lar da geçerli 4 seferde 100 TL'lik harcamaya 50 TL bonus veren kampanyasına katıldım. Kampanya süresi 6 haziran-10 temmuz sanal Migros alışverişi için ise 6 temmuzdu. Sanal Migros(Kangurum) alışverişi ile başlayan değişik tarihlerde 100 TL ve üzeri 4 alışveriş yaptım.


Ama para yüklenmeyince aradım 3 alışverişiniz var dedi. Ama neden Sanal Migros(kangurum:) alışverişi sayılmıyor dedim. Bunun üzerine 1383** nolu şikayetim oluştu. Bugün öğrendim cevap yine aynı. Sanal sayılmamış. Mail olarak gerekçeyi tam bildirin diyorum mail gelmiyor. Hak ettiğim kampanya parasının ivedilikle kartıma işlenmesini talep ediyorum. Güvenilmez banka olduğunuzu düşünüyorum.

Oya 79 Okunma

Cevaplar

 • Oya21 Eylül 2013

  İNG Bank beni 17/09/2013 tarihinde aıyarak şikayetim üzerine yapılan incelemede bonusun en geç 2 gün içinde yükleneceğini söylemelerine rağmen hala bugün itibarıyla (21/09/2013 ) yüklenmemiştir. Bankadan aldıkları kararı uygulayarak en geç iki gün içinde ivedilikle puanımı yüklemelerini bekliyorum.

 • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sn Oya B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Oya05 Eylül 2013

  İNG bank bugün itibarı ile hala bana inceleme sonucunu iletmemiştir. 4 adet alışverişi ve kendi kampanyasını aylardır çözümleyip bir mantıklı cevap veremeyen bankaya biz paralarımızı emanet ediyoruz. Güvenilemez ve çalışılmaz bir banka olduğunu tekrar ediyorum

 • Oya05 Eylül 2013

  İNG bank şikayetime verdiği cevapta inceleme yapıyoruz dedi. Aradan geçen 3 günde bu konu ile ilgili hiç bir sonuç tarafıma ne mail ne telefonla bildirilmemiştir.4 tane alışverişi ve kendi kampanyasını 4 günde inceleyemeyen bir banka beraber çalışmayı da hak etmiyor diye düşünüyorum.

 • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sn Oya B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön