17 Ağustos 2013

ING Bank Kampanya!

Ramazan Kampanyasına katılmak maksadıyla 14/7/13 tarihinde mesaj göndererek kampanyaya katıldım. Kampanya dahilindeki en 5 alışverişlerimi Market/Akaryakıt/Restaurant olarak yaptığımı düşünüyordum. Ancak bonus yüklendiğinde , yaptığım sadece bir alışveriş kabul edilmiş. ING Bank sanırım bir hata yapıldı . Lütfen gereğini yapınız.

Tolga 82 Okunma

Cevaplar

 • Tolga'nın Teşekkür Mesajı18 Şubat 2015

  Yapılan yanlışlık kısa sürede düzeltildiği için ING Bank ve Şikayetvar.com ailesine teşekkürler... .

 • Tolga'nın Teşekkür Mesajı20 Ağustos 2013

  19/08/2013 tarihinde incelemeye alındığına dair mesaj sonrası bir gün içinde de çözüm olumlu bir şekilde gerçekleşti. İNG BANK'a ve çalışanlarına çözüm için teşekkürler.

 • Tolga20 Ağustos 2013

  Problem en kısa sürede çözüldü. İNG BANK'a teşekkürler.

 • ING Bank Temsilcisi20 Ağustos 2013

  Sn Tolga K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi17 Ağustos 2013

  Sn Tolga K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön