05 Ocak 2016

ING Bank Kağıdında Duran Kredi Kartından Para Kesildi

24781041 no.lu İNG Bank konut kredisinin sigortaları yenilenirken gönderdikleri ancak hiç kullanmadığım kredi kartından 147 TL 9 taksite bölünerek tahsil edilmiş, sigorta şirketi ve şubem bir şey yapamayacaklarını söylediler, olursa başka kredi kartımdan ödemek istiyorum olmazsa çözüm şu şekilde olsun ben kredi kartının 75 TL olan yıllık kullanım bedelinin silinmesi koşuluyla kabul ederim yoksa her türlü hakkımı ararım.

Mustafa 80 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı21 Ocak 2016

    Teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi11 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön