27 Temmuz 2013

ING Bank Kaç Haftadır Kart Limitimiz Yükselmedi!

Ben Güneş Sigorta Karadeniz Bölge Müdürlüğü Trabzon'da çalışmaktayım. ING Bank ile ailem uzun zaman çalışmış bankanıza para yatırımında bulunmuştur. O zamanlar ilgi alaka olumluyken, parayı mecburiyetten çekmiş bulunmaktayız. Anneme ait kredi kartın limitini 2. 000 TL yapmak istedik ama nedense kaç haftadır kart limitimiz yükselmedi.


Yükselmeyecekse bilelim de uğraşmayacağız kartı da iptal edeceğiz. Bundan sonraki her türlü işlemle alakalı da sizlerle bağlantı kurmayacağız. Bundan sonraki para yatırma transferlerinde sizden yararlanmayacağız. Bu kadar duyarsız ilgisiz olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu olayı her anda ve ortamda paylaşmaktan onur duyacağız.

Sevtap 52 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sn Sevtap B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sn Sevtap B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön