16 Nisan 2013

ING Bank İznim ve İmzam Olmadan Destek Hesap Açılmış!

Ing bankı sadece çektiğim bireysel krediyi geri ödemek için kullanıyorum. 1,5 yıldır bunun haricinde tek bir işlem bile yapmadım. Durum bu iken, kredi çektiğim şube sonradan imzam ve iznim olmadan bana Destek hesap açmış ve oradan kesintiler yapmış. Bunu evime gelen bir yazı sayesinde öğrendim. Yoksa haberim bile olmayacaktı.


Çağrı merkezlerinden şikayette bulundum. Fakat 1 aydır bana dönüş yapmadılar. Yasal süre 1 ay. Aynı yasal sürede müşteri bankanın istediğini yapmasa vay haline. Ama yapmayan banka olunca yasal süre önemli olmuyor Türkiye'de. Ingbank ı bu konudaki tavrından dolayı kınıyorum.
Bana iyi kötü cevap verin bende duruma göre diğer mercilere başvurayım.

Eşref 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Eşref Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Eşref Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 16/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Eşref Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön