07 Eylül 2016

ING Bank İznim Olmadan Hesabımdan Eşya Sigorta Parası Çekmiş.

ING Bank kazasker şubesinden iznim ve haberim olmadan 2014 senesinde kredi karşılığı eşya sigortası yapılmış. Şu anda apartmanda bile oturmazken o bina adresindeki daireye eşya sigortası altında hesabımdan para çekilmiş mail geldiğinde şubeyi aradım itiraz ettim ve ben o adreste oturmadığımı böyle bir şey olamaz dediğim halde param Zürich Sigorta tarafından çekilmiş bunun üzerine hem sigorta şirketini hem de genel müdürlüğe itiraz dilekçesi oluşturdum ve kazasker şubesine gidip şubeyi şikayet dilekçesi yazdım şimdi soruyorum sigorta şirketi biz şube yetki vermeden hesabınızdan para çekemeyiz dedi bu nasıl bir anlayış hesabıma elektrik, şu telefon giderleri için belli bir para bırakıyorum 1 TL eksik olduğundan şu parasını yatırılmazken hesabımdan nasıl para transferi oluyor bu nedir ilgili birimlere şikayet edeceğim gitti hemen iadesini istedim böyle bir şey hoş mudur?

Semra 167 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Semra E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimiz Sn Semra E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön