06 Eylül 2013

ING Bank İzinsiz Yeni Hesap Açıp Kesinti Yaptı!

ING Bank'ta kullanmakta olduğum vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında uzun zamandır her ay 7.88 TL tutarında kesinti yapılmaya başlandı. Bankaların yılda bir aldıkları bu parayı her ay almalarından dolayı mağduriyet yaşamaktayım .

Yapılan aylık kesintilerin tarafıma iade edilmesini ve bundan sonra bu kesintinin yapılmamasını talep ediyorum. Kesinti devam edecek olursa, hesabımı en kısa zamanda kapatacağım. Ayrıca en son baktığımda benim iznim olmadan adıma birçok hesap açıldığını gördüm.

Gürhan 49 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Gürhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Gürhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön