17 Mart 2015

ING Bank İzinsiz Su Faturasını Üzerime Otamatik Ödeme Yapıldı!

Ben ücretli Öğretmenliğe başladım. Maaşımı veren İNG Bankası 10 TL işletim ücretini kesmemek için bir abone faturası istendi.
Bunun üzerine benim haberim olmadan su faturasını otomatik ödemeye almışlar. (Aynı faturayı babam otomatik ödemesine rağmen)
ve işletim ücretini kesmişler. Bu bilgileri müşteri hizmetlerinden öğrendik. Müşteri hizmetlerinden de öğrendiğimize göre kesilen 75 TL ücreti banka tarafından iade edilmeyecekmiş.
Gidilip ödemeyi Gaski' den alınacakmış. Alınacak parayı banka'dan tahsil edilmesini istiyorum.

Adile 1.332 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Adile T. S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/03/2015 tarihinde Binevler Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Adile T. S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön