04 Şubat 2014 #2272993

ING Bank İzinsiz Para Kesti!

"ING sigorta" hesabımdan keyfi olarak para çekmekte, izin almadan beni sigorta ettirmekte. Daha önce defalarca şikayet ettiğim işlem için hesabımı kontrol ettiğimde yine 165.99 TL çekildiğini fark ettim. Genel müdürlük de geri dönüş yapmamakta.


Kredi borcumu zamanında ödemek için gerekli olan miktarı transfer ediyorum, izinsiz işlemden dolayı destek hesaptan kullanılan paralar için faiz işliyor. İzinsiz çekilen paraların hesabıma iade edilmesi, bu işlemi yapan personelin maaşından kesinti yapılarak zararımın karşılanmasını talep ediyorum.

Mesrur 101 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sn Mesrur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde Çetin Emeç Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Mesrur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön