04 Eylül 2015

ING Bank İzinsiz Mail ve SMS Gönderiyor!

ING Bank telefonuma ve e-mailime gelen SMS reklamlarını istemiyorum. Faiz bu kadar kredi su kadar bıkkınlık verdi. İnternet bankacılığına girdiğine yok onu ister misiniz, yok bunu mesajla göndermemizi ister misiniz? İnsanların dalgınlıklarından faydalanıp hem de en çok kullanılan buton yerine Evet'i yerleştirip para kesmeyi maharet mi sayıyorsunuz?

Ünal 81 Okunma

Cevaplar

  • Ünal'ın Teşekkür Mesajı29 Eylül 2015

    Sorunum çözüldü. Arayan yetkili oldukça kibardı Beklentimin üstünde bir ilgiyle karşılaştım. Teşekkür ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi08 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Ünal M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Ünal M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön