14 Ocak 2016

ING Bank İzinsiz Hesaptan Poliçe Primi Tahsilatı Yapıldı!

2014 Sonu itibariyle konut kredisi kullandığım Karşıyaka Çarşı şubesine ait kredimle beraber DASK ve Sağlık Sigortası yapılmıştı. Aradan 1 sene geçti. Sene içinde evlilik harcamalarım nedeniyle onbinlerce TL para yatırdığım kredi kartı, verdiğim onca otomatik ödeme talimatı, kullandığım ihtiyaç kredisi vs., ödemelerim yetmemiş olacak ki bu sene sonunda geçen seneki poliçelere ilave olarak, konut ve eşya sigortaları layık görülerek düzenlemeleri yetmemiş, bir de bu poliçelerin paralarını ek hesabım marifetiyle iznim ve bilgim olmaksızın kendi hesaplarına geçirmişler. Şubemden poliçelerin iptaliyle paramın iadesini istedim. Şubeden onay verdiler iadeye fakat Bölge Müdürlüğü paramı iade etmiyor!

Hasan 309 Okunma

Cevaplar

 • Hasan21 Ocak 2016

  Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Bundan sonrası için umarım şikayetlere kalmadan çözüm odaklı anlayışlarla karşılaşmayı temenni ederim.

 • ING Bank Temsilcisi19 Ocak 2016

  Müşterimiz Sn Hasan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/01/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Hasan'ın Teşekkür Mesajı19 Ocak 2016

  Emeği geçen herkese ilgisinden ve anlayışından dolayı çok teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi14 Ocak 2016

  Müşterimiz Sn Hasan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön