19 Nisan 2013 #1751971

ING Bank İzinsiz Hesap Açılıp İşlem Yapılmış!

ING Bank 8358646 nolu müşterisiyim. 2011 de mortgage kredisi kullandım. Fakat 26 ay sonra bana gönderdikleri borç mektubu nedeniyle inceleme istedim. İnt. bankacılığı hesabı açtırdım gördüm ki 3 tane hesabım varmış.


1 Ek hesabım usulsüz bir şekilde banka tarafından kullanılmış.
2 Adıma fon hesabı açılmış iznim olmadan fon alış satışı yapılmış.
3 Bu fon alış satışı sonucunda oluşan masraflar için ek hesaptan para çekilmiş
4 3. hesap için işletim ücreti alınmış
5 Dask ve konut sigortası ek hesaptan çekilmiş iznim yok faizi işlemiş.


Tüm bu işlemler sonucu ek hesaptan faiz işlemiş.
6 1 yazılı 2 telefonda şikayetim var 2 ay oldu dönen yok. Şikayet no: 44572 , 47915 ve 60290


Tüketici Mahkemesine vereceğim.

Eyup 97 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sn Eyup T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde Yeni Sanayi Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Eyup19 Nisan 2013

    Biraz önce bankayı aradım kesinlikle şikayetlerim ile ilgili en ufak bir işlem yapılmamış. Yetkili birine ulaşmak imkansız. Sorunun çözümüne yönelik hiç bir çaba hala yok.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Eyup T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön