23 Eylül 2013 #2027313

ING Bank İzinsiz Açtığı Hesapları Kapatmıyor!

ING Bank istemediğim halde kredi kartı yolladı ve üstüne de yine istemediğim halde 2000 TL'lik destek hesap açtı. Banka ile görüştüğümde benim istemeden açtığım kartları ve destek hesabı kapatacaklarını söylediler ancak hesapları hala kapatmadılar. ING Bank'ın kurumumla anlaşması sona ermek üzere o yüzden ne çıkarsam kar mantığı ile zorla hesaplar açmaya çalışıp kapatırken zorluk çıkartıyor.

Alper 77 Okunma

Cevaplar

  • Alper27 Eylül 2013

    ING bankın şikayet ettikten sonraki ilgisinden memnunum ancak kurumsal olarak ING bankasının müşteriye zorla hesaplar açıp uğraştırmasından rahatsızım.Maaş hesabım bu bankada olmasa bu bankada hesap açmazdım ve kartlarını kullanmazdım..

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Alper V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Alper V. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön