08 Aralık 2015 #4364640

ING Bank İzinsiz Açılan Hesap Nedeni İle Çift Hesap İşletim Ücreti ve İzinsiz Şube Devri!

İzmir 1.sanayi şubesi ile çalışıyorum. Pos kullanıyorum ve bakiyeler ortalama bir ay hesapta kalıyor. Defalarca müzakere edelim dememe rağmen hesap işletim ücreti ve EFT masrafları konusunda hiçbir olumlu yaklaşımları ya da alternatif öneriler olmadı. 14,9 TL aylık hesap işletim ücreti, Aralık 2015 itibari ile baktığımda habersiz müzakeresiz 29,40 TL olmuş. Şubem İzmir 1.Sanayi iken, bir anda Gıda Çarşısı Şubesi olmuş. Devir için onayımı aldınız mı? Şube kapandı ise dahi bana bildirdiniz mi? Devir nedeni ile hem eski şube hesabım hem de benden izinsiz açtığınız yeni bir hesap var da ilave hesap işletim ücreti mi aldınız? Alınan ücretin iadesini talep ediyorum.

Serdar 82 Okunma

Cevaplar

  • Serdar'ın Teşekkür Mesajı10 Aralık 2015

    Beni arayan Genel Md. Personeli Neşe Hanım ilgisi ayrıca çok çok özenli ve sonuç odaklı idi. Kendisine ayrıca teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Serdar Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Serdar Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön