06 Şubat 2015

ING Bank İsteğim Dışında Tanımlanan Bedelin İadesi Yapmıyor

Çektiğim kredi sonrasında banka personeli tarafından tarafıma "bankamız hizmetidir" şekliyle tanımlanan KKB risk rapor paketinin 4.90 TL ücreti benden kesilmiş olduğunu öğrendim. Şube yetkilileri ile yapmış olduğum görüşmelerde ise yine; banka hizmeti olduğu söylendi, bankamatiğin de bile iki kez karşıma çıkartılan "hayır" seçtiğim halde zorla tanımlama hizmetin halde ücret iadesi için müşteri 08502220600 no.lu telefondan şikayet kaydı bırakmam sonrasındaki sonuç "bu ücretin iadesinin yapılmadığı oldu ve bugün yine talepte bulundum ve mesajla "genel bankacılık hizmeti olduğu" yazılmış.
Benden zorla alınmış olan bu bedelin iadesini halen talep ediyorum ve hep edeceğim.

Abdullah 345 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah12 Şubat 2015

  İlk başta yapılabilecek olan durumları sürekli uzatarak çözüme gitme hareketi olduğu için bir tüketici, bir vatandaş nötre yakın tutum sergilemek zorundayım. Bir başka kişiye aynı durumların yaşatılmamasını istiyorum.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Abdullah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Abdullah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Abdullah Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön