16 Eylül 2013 #2015499

ING Bank İsteğim Dışında Kredi Kartı Gönderiyor!

Bundan 2 hafta önce ING Bank'a hesap açtırmaya gittim ve oradaki bayana kredi kartı istemediğimi belirttim ve ısrarlı şekilde biz her müşteriye yolluyoruz dedi yanlış konuşuyor. Her müşteri kredi kartı almak zorunda değil. Bana kredi kartı gelmesin iptal etmek ettirmek uğraşmak istemiyorum. Siz her müşterinizi yanıltıyor musunuz yardımcı olursanız sevinirim.

İlknur 226 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn İlknur Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • İlknur17 Eylül 2013

    Merhaba bana bu konu hakkında ne zaman döneceksiniz .

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn İlknur Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön