30 Ocak 2014 #2266679

ING Bank İsteğim Dışında Kapattığım Hesabı Açmış

Karşıyaka İzmir ING Bank şubesi Tüketici hakem heyeti kararını karar tarihinden yaklaşık 30 gün sonra 1 yıl önce kapattığım ve kartlarını iade ettiğim ve o günden sonra kullanmadığım hesabı keyfiyeten açarak para yatırmışlar. Haberim olmadığı için bu işlemden 1 hafta sonra icra takibi başlattım, takipten bir hafta sonra beni aradılar gel hesabı aktif et paranı al dediler.


İcra takibine koyduğumu hesabım kapalı olduğu için böyle bir paradan haberim olmadığını söylemem üzerine itiraz ederek kötü niyetlilikle suçladılar ve takip şimdilik durdu. İcra mahkemesinde mahkeme sürecindeyiz, bir yıl önce kapattığım hesaba para yatırarak ve hiç haber vermeyerek böyle bir paradan haberdar olmamı bekliyorlar.

Onur 103 Okunma

Cevaplar

 • Onur'un Teşekkür Mesajı07 Mart 2014

  2 yıllık süreçte ilk defa çözüme aynı bakış açısıyla baktığımız için ve yardımlarınız için teşekkür ederim...

 • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2014

  Sn Onur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Onur07 Şubat 2014

  Söz konusu şikayetimle ilgili tarafıma herhangi bir arama gelmemiştir, ayrıca telefonum sürekli uluaşılabilir durumdadır, vermiş olduğunuz cevap samimiyetten uzaktır ve gerçek değildir.

 • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sn Onur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 04/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sn Onur T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön